Spływy kajakowe o zróżnicowanym stopniu trudności

Proponujemy rozrywkę na wolnym powietrzu dla każdego. Organizujemy spływy kajakowe na rzece Jeziorka o różnym stopniu trudności. Na wyprawę mogą wybrać się ci, którzy nigdy nie wiosłowali, jak i ci, którzy są zapalonymi miłośnikami sportów i nie raz mieli wiosło w ręku. Zależało nam bowiem, aby każdy mógł spróbować tej formy aktywności bez obaw, że sobie nie poradzi. Zróżnicowane warianty tras pozwalają na wybór najodpowiedniejszej do własnych umiejętności i preferencji.

Każdy spływ kajakowy ma urozmaicenie. Może być to jedna przeszkoda lub szczególnie kręty przebieg koryta rzeki z licznymi naturalnymi utrudnieniami. Przygotowaliśmy krótkie odcinki, zajmujące od jednej do dwóch godzin, jak też trudne kilkunastokilometrowe trasy na pół dnia. Zależy nam na zachęceniu amatorów oraz zagwarantowaniu odpowiedniej dawki adrenaliny osobom już zaprawionym w pływaniu kajakami.

Trasa przyjemna familijna

Jako nowy użytkownik WordPressa, powinieneś przejść do swojego kokpitu aby usunąć tę stronę i stworzyć nowe z własną treścią. Dobrej zabawy!

To dobra propozycja dla wszystkich, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę ze spływami kajakowymi. Wyprawa rozpoczyna się w niewielkiej miejscowości Gołków lub Jazgarzew koło Piaseczna i prowadzi do stadionu Miejskiego GOSIR Piaseczno. Na odcinku nurt rzeki jest spokojny, a trasa nie posiada większych utrudnień. 
Dla wszystkich, którzy jeszcze nie próbowali swoich sił w tej dyscyplinie, będzie to odpowiedni wybór na początek. Nie wymaga wielkich nakładów siły i zapewnia przyjemne widoki.

Gołków – Stadion Miejski GOSIR Piaseczno
trasa: 6 km     czas: 1-3 godziny     trudnośc: dwa przenoszenie

Jazgarzew – Stadion Miejski GOSIR Piaseczno
trasa: 5 km     czas: 1-3 godziny     trudnośc: jedno przenoszenie

kajak 1 os. 60,00 PLN   kajak 2 os. 70,00 PLN

Trasa wymagająca

Osoby, które kilka razy były na spływie kajakowym z pewnością docenią przygotowaną z myślą o nich trasę. Odcinek nie jest długi, a jego pokonanie zabiera od 3 do 4 godzin. Urozmaicony jest naturalnymi przeszkodami, których pokonywanie dostarczy emocji podczas przeprawy rzeką. Trasa przybiera momentami kręty przebieg, co wymaga już pewnego obycia z wiosłowaniem. Pokonując każdy kolejny kilometr można podziwiać malowniczą przyrodę Mazowsza.

Głosków – Stadion Miejski GOSIR Piaseczno

trasa: 10 km 
czas: 3-5 godzin 
trudnośc: kręty przebieg koryta rzeki, powalone drzewa nad i pod wodą, cztery przenoszenie

kajak 1 os. 60,00 PLN
kajak 2 os. 80,00 PLN

Trasa trudna

Dla wszystkich, lubiących prawdziwe wyzwania i mocne doznania przygotowaliśmy trudny spływ kajakowy rzeką Jeziorka. To gwarancja emocjonującego dnia. Trasa ma kręty przebieg z licznymi naturalnymi przeszkodami i długość 16 kilometrów, co wymaga siły oraz doświadczenia. Odcinek od miejscowości Łoś do portu Zalesie nieopodal Piaseczna pokonać można w pół dnia, przez cały czas zażywając aktywności na świeżym powietrzu i delektując się malowniczymi widokami.
Łoś – Stadion Miejski GOSIR Piaseczno

trasa: 18 km 
czas: 5-7 godzin 
trudnośc: kręty przebieg koryta rzeki, powalone drzewa nad i pod wodą,
dwa przenoszenia

kajak 1 os 60,00 PLN
kajak 2 os 80,00 PLN 

Spływ dwudniowy

Dla tych co potrzebują więcej wrażeń i po najdłuższej trasie czują niedosyt przygotowaliśmy spływ 2 dniowy. Po 17 kilometrach spływu z Łosia na stadion Miejski GOSIR PIaseczno proponujemy odpoczynek z nocowaniem pod namiotami. Po spływie dla wygłodniałych kajakarzy będzie czekał posiłek a wieczorem ognisko.  Do dyspozycji będzie również prysznic oraz sauna. 
Drugiego dnia do przepłynięcia będzie także 17 kilometrów. Gwarantujemy również piękne widoki i zdecydowanie mniej utrudnień podczas spływu. Po dopłynięciu do Konstancina Jeziorna i przeniesieniu kajaków do sztucznego koryta pozostanie już tylko 5 kilometrów do ujścia do Wisły niedaleko wsi Obórki.

trasa: 34 km 
czas: 2 dni 
trudnośc: kręty przebieg koryta rzeki, powalone drzewa nad i pod wodą,
dwa przenoszenia

kajak 2 os 290,00 PLN 

Zapraszamy 7 dni w tygodniu!