Spływy kajakowe dla szkół, firm, grup

Organizujemy spływy kajakowe na rzece Jeziorka, przepływającej niedaleko Piaseczna. Wybieramy malownicze trasy z naturalnym, nieuregulowanym nabrzeżem, dzięki czemu przeprawa nabiera charakteru prawdziwej przygody. Podczas wyprawy można natknąć się na powalone drzewa, czy wystające z rzeki konary. Omijanie tych naturalnych przeszkód stanowi bardzo ciekawe urozmaicenie. 

www.kajakkajaki.pl

W zależności od umiejętności uczestników i ich możliwości, wybieramy odpowiedni rodzaj trasy. Do dyspozycji mamy 30 kilometrów przygotowanych tras o różnej trudności. Dzięki temu możemy zaproponować bezpieczne spływy kajakowe dla szkół oraz teambuildingowe spływy integracyjne dla firm. Z naszej oferty mogą skorzystać również grupy indywidualne, które poszukują ciekawego sposobu na spędzenie wolnego czasu aktywnie i na dobrej zabawie. Każda wyprawa kończy się grillowaniem lub ogniskowaniem.

Wszystkie szczegóły ustalamy z wyprzedzeniem, aby uniknąć przykrych niespodzianek w dniu wyprawy. Jesteśmy otwarci na pomysły i propozycje naszych Klientów, jednak zawsze najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo uczestników.

– spływy kajakowe dla szkół
   połączone z nauką pływania na kajakach

– spływy integracyjne dla firm

– spływy dla grup indywidualnych

– spływ 2 dniowy po Jeziorce z nocowaniem (szczegóły wkrótce)